דף הבית
מוסיקה
וידאו
תמונות
עיתונות
שיתוף פעולה
חדשות
צור קשר
להגדיל
אֳלְיוֹנָה טימופֶייבָה
להגדיל
אנה אֳבֶריִנָה
להגדיל
.
להגדיל
מיכאל בילקובסקי

 
מיכאל בילקובסקי – "מיק" נולד במוסקבה. בזמן שהוא למד במחללה לרפואה, הוא התחיל לכתוב שירים ותרגומים, ולנגן בהרבה הרכבים של רוק לא ידועים, אך באמת דרושים בזמנים הדלים לרוק בתחילת שנות ה 80. הוא גם המשיך ללמוד איך מרבצים לתופים, צועקים, גורמים לגיטרה לסבול ולכתוב סקיצות.
ב 1990 מיק יעשה עלייה לארץ ישראל. העלייה לא תשפיעה על הפעלות היצירתית שלו והוא תכנס לשיתוף פעולה עם המוזיקאים המובלים בישראל, ייקח חלק מפרויקטים המוזיקליים רבים, יעבוד עם הגיטריסט וסולן ידועה ניק קישנבסקי. שירים על פי מילים של מיק ישודרו לא פעם אחד בתחנות רדיו וערוצי טלביזיה רוסים בישראל.
ב 2001 הוא הוציא הסולו אלבום הבכורה שלו "בריחה מהגורל" כשה בו הוא כתב מילים ומנגנות ביחד עם הערכה של גיטריסט המצוין מיכאל משקאוצן, עם יליה ברקוביץ (מסטרינג), עם אולג יאנגורוב(בס וקלידים) – FUNKY HOUSE BAND .
היום מיק הוא משורר הידועה של פורטלים הגדולים לשירה באינטרנט. הוא עובד על ספר שירים שלו (רוק נ רול פרדתי). ליותר אינפורמציה לגבי מיק, אפשר לכנס לאתר הבית שלו  
http://belkovsky.sitecity.ru/

להגדיל
אנאטולי ליין
להגדיל
לאוניד דצלמן

פסנתרן ג'אז, קלידן, אקורדיוניסט. נולד ברוסיה בשנת 1983. התחיל ללמוד פסנתר בגיל 6. ב-1991 עלה ארצה. בשנתיים הראשונות לאוניד לא ניגן בגלל שהוריו לא יכלו להרשות לעצמם לקנות לו כלי. כעבור שנתיים אביו רכש מקלדת פשוטה ביותר והמשיך ללמד את לאוניד בעצמו. הוא לימד אותו גם מוסיקה קלאסית וגם סוגי מוסיקה אחרים ומיומנויות שרכש במהלך פעילותו כמוסיקאי מקצועי כגון אילתור, פיתוח שמיעה, ליווי וכדומה.
בשנת 2002 סיים לאוניד את לימודיו בבי"ס תיכון בהצטיינות מיוחדת מטעם משרד החינוך עם 43 יח"ל, ומייד נרשם והתקבל לאקדמיה למוסיקה ולמחול בי-ם. שם למד לאוניד אצל טובי המוסיקאים בארץ ובעולם כמו וייצ'סלב גנלין, נחום פרפרקוביץ, בוריס גאמר, ובשנה הרביעית כבר קיבל הצעה ללמד פסנתר משנה באקדמיה. באותה שנה גם זכה לאוניד בתחרות "נגן הג"אז" במקום הראשון וייצג את ישראל בכנס בינלאומי של מוסיקאים בארה"ב בניהולו של דייב ליבמן, וחוץ מזה גם הוזמן לנגן עם יהודה פוליקר, שאיתו הוא עובד עד היום בתור קלידן ואקורדיוניסט. כמו כן זכה לאוניד במקום הראשון גם בתחרות מוסיקאלית בינלאומית "חנוכיית הזהב".
לאוניד סיים גם את האקדמיה למוסיקה בהצטיינות מיוחדת.
בימים אלה לאוניד מנגן עם מוסיקאים כמו יהודה פוליקר, אהרל'ה קמינסקי, רוברט אנצ'יפולובסקי, עמיקם קימלמן, אלון אולארצ'יק, מרינה בלומין, יצחק קלפטר, חגית גולדברג ועוד הרבה, מנגן עם מוסיקאים אורחים מחו"ל, מופיע בחו"ל, מופיע כסולן עם חומר מקורי, מנגן בהרבה סגנונות מוסיקאליים וגם מלמד.
http://www.myspace.com/leoniddetzelman
http://www.youtube.com/results?search_type=&search_query=Leonid+Detzelman&aq=f

 
כל הזכויות שמורות ל"מיכאל משקאוצן" 2009 ©צילום של דימה בריקמןבניית אתריםעיצוב אתריםעיצוב אתרים, בניית אתרים